Thursday, 2024-04-25, 11:19 PM
Welcome Wubeasts | RSS
.:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana Web
Galvenā | HaLaVsIK PIETEIKUMS - .:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana Forums | Register | Log in

[ · Lietotāji · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: IceMan, Phonoman  
.:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana Forums » .:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana forums » Pieteikumi Uz Clan » HaLaVsIK PIETEIKUMS (Loti varu noderet)
HaLaVsIK PIETEIKUMS
HaLAvsIKDate: Wednesday, 2009-01-21, 6:38 AM | Message # 1
Chuubijs
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
1) Nick - =HaLAvsI*=
2) Cik ilgi spēlē CS ? 3 - 4 gadus
3) Kādos serveros spēlē ? cs.flameable.lv un parsvara Lietuviesu kur viegli tikt TOP15 jo LT boti!!!
4) Banus esi dabūjis ? Ja!!! par neko Es rakstu sudibas BET admini saka KA es lohs!!! angry
5) Wai tu izmanto 4ītus? ( kad , kapeec , ) ------ Ieteiktu atdzīties , un atmest šai slimībai ar roku !! ------- Es lieteju kad saku spelet CS jo biju bOTS bet pec pusgada ATMETU!!!!!! Jo sapratu ka Tiesi tie kuri spele ar CHEAT ira BOTI!!!!6) Mazliet apraxti sevi un kādēļ wēlme pievienoties mums ? clana NOSAUKUMS vien mani uzmundrina cool !!! esmu BAKETBOLA cienitaisFanoju par T-mac!!! Patik meitenes!!!! smile
7) Tavs Nick - Skype Jeb Arī Windows Live Messenger - SKYPE - king.97.
8) Kādos citos klanos esi bijis? #SpRaY# --- SAVOS 3 clanus iveidotajos!
9) Tavs spēles Demo , Buutu labi ja buutu Pub [ Ieliekam failu yy.lv adresē , un ierakstam linku ] - SORRY bet man nav cry !! bet varat mani testet wink


I l0ve THIS clan!!!! 4eve
 
.:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana Forums » .:Wu-TanG:.* *.:JuMPeR:. cLana forums » Pieteikumi Uz Clan » HaLaVsIK PIETEIKUMS (Loti varu noderet)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024

Hosted by uCoz